وب سایت

 

کیفیت بالا قیمت پایین

شرح نیاز

هم‌اکنون اکثر افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها، جهت برقراری ارتباط و ارائه محصولات و خدمات به‌سرعت به‌سوی معرفی مبتنی بر جهان دیجیتال که به وب سایت[1] معروف است روی آورده‌اند مهم‌ترین دلیل آن‌هم نفوذ گسترده اینترنت در تمامی افراد یک جامعه است یک وب سایت[2] می‌تواند کاتالوگی از خدمات[3] یک شرکت باشد یا یک ابزار کارآمد جهت ارائه امکاناتی و یا یک صفحه از محصولات و یا معرفی و دفترچه خاطرات شخصی! چه مالک و صاحب کسب‌وکاری باشید چه نه! درهرحال یک وب سایت قادر است تجارتی نو را برای شما رقم بزند بسته به ایده‌ای که دارید قادرید تا به نحو احسن با یک ابزار کوچک اما در دست همه، تعاملی سازنده با کاربران و مشتریان خود برقرار سازید اهمیت وب سایت آن‌قدر گسترده است که دلایلی برای نداشتن آن هرگز نباید متصور شوید:

کسب و کار شما نیازمند کسب اعتبار است و این اعتبار بدست نمی آید مگر آنکه شما یک پلتفرم برای عرضه و معرفی و اطلاع رسانی های خود بصورت وب سایت داشته باشید. بدون داشتن وب سایت مشتریان بالقوه ی شما به سمت رقبایی که یک سایت اختصاصی برای خود دارند کشیده می شوند.

 

[1] Website

[2] Web

[3] Service Catalog

هدف از داشتن وب سایت

امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کارها به وب سایت مجهز هستند دلیل اهمیت داشتن یک وب سایت آنقدر زیاد است که نمی توان آن به آسانی چشم پوشید! بی شک سازمان، بدون یک وب سایت نمی تواند سودی در کسب و کار داشته باشد. حجم نفوذ اینترنت سبب شده تا مردم بیشتر عمر و وقت خود را بجای خیابان ها و پارک ها در اینترنت بگذارنند  پس چه چیزی بهتر از یک وب سایت برای نمایش به میلیون ها و حتی میلیاردها انسان!  امروزه مصرف کننده های زیادی از اینترنت برای جستجوی محصولات یا سرویس های مورد نیازشان استفاده می کنند. کسب و کار شما با داشتن یک وب سایت، اعتبار می یابد. بدون داشتن وب سایت، مشتریان بالقوه ی شما به سوی سایر رقبایی که سایت دارند کشیده می شوند و این یک حقیقت است حتی اگر اعتقادی به باور آن نداشته باشید! اگر شما یک سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید داشته باشید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. داشتن وب سایت نه تنها برای کسب و کارهای بزرگ بلکه حتی برای کسب و کارهای خانگی نیز سودمند است، علاوه بر آن، داشتن یک وب سایت، نسبت به سایر هزینه های معرفی خدمات و محصولات با مشتری، در مقایسه با تبلیغات سنتی و کاغذی و یا روزنامه، بسیار مقرون بصرفه تر است هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان و دریافت بازخورد!

 وب سایت  میتواند یک رزومه شخصی باشد، یک درگاه ارتباط با مشتری، یک پورتال اطلاع رسانی، یک فروشگاه و یا حتی یک صفحه از نمونه کارهای شما، هر چه هست می تواند یک بروشور یا کاتالوگ آنلاین یا بعبارتی تحت وب باشد که خیلی راحت قادرید تا اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات خود را در وب سایتتان به روز رسانی و در دسترس عموم بگذارید. این راه مناسبی است برای اینکه مشتریان را از رسیدن محصولات جدید، برنامه های آینده، تبلیغات ویژه یا هرگونه خدمات جدیدی آگاه کنید. برخلاف روش های معرفی و تبلیغ سنتی، نظیر چاپ آگهی، خیلی زود تاریخش می گذرد و قدیمی می شود و در لابلای زباله ها، مدفون می شود اما سایت شما می تواند اطلاعات و اخبار فعلی و یا به روز را ارائه دهد. همیشه نتایج آن در جستجوها یافته می شود و انقضای مطالب آن تا زمانیکه وب سایت بالا باشد معتبر است!  زیرا وب سایت یعنی همیشه در دسترس بودن ،چه برای مشتریان دائمی و چه مشتریان بالقوه، در زندگی های پر مشغله ی امروزی یک وب سایت یعنی کسب و کار دیجیتالی که البته اگر به دنیای دیجیتال باور داشته باشید!

ویژگی‌های وب سایت

همگام بودن با تکنولوژی

افزایش راه‌های ارتباطی با مشتریان

افزایش جامعه بازار هدف

افزایش اعتبار نام تجاری به‌واسطه گسترش محیط کاری

افزایش راه‌های معرفی سازمان، محصولات و خدمات

در دسترس بودن همیشگی

ایجاد تنوع در نحوه معرفی سازمان

افزایش توانایی در رقابت مؤثر با رقبا

هدفمند کردن سطوح دسترسی مشتریان به سازمان، خدمات و محصولات

ارائه سرویس به شیوه‌ای متفاوت

مزایای وب سایت برای صاحبان کسب‌وکار

هزینه بسیار پایین نسبت به سایر راهکارهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی

عدم نیاز به تجهیزات گران‌قیمت،

محبوبیت استفاده نسبت به سایر روش‌ها عرضه و معرفی کالا یا خدمت

مناسب جهت کلیه کسب و  کارها و برند سازی بسیار قوی

ایجاد پرستیژ کاری

ابزاری همیشه در دسترس برای معرفی بهتر خدمات و برند

و صدها مزیت دیگر که از آن بی نصیب نخواهید شد…

HOW MUCH TO MAKE IT ?

Easily estimate the cost of a website or a mobile app using this awesome tool.

GET STARTED

0$

Thanks, we will contact you soon

Features

- +
1
You need to select an item to continue

NEXT STEP

Mobile or website ?

انتخاب کنید

You need to select an item to continue

NEXT STEP

Type of application

2D game only

You need to select an item to continue

NEXT STEP

Game Design


طرح خود را آپلود کنید

You need to select an item to continue

NEXT STEP

Targeted devices

You need to select an item to continue

NEXT STEP

DesignYou need to select an item to continue

NEXT STEP

CMS

You need to select an item to continue

NEXT STEP

Last details
You need to select an item to continue

NEXT STEP

Final cost

The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

ORDER MY WEBSITE

فرایند انجام کار
مرحله عنوان شرح
1 ارایه طرح پروپوزال RFP ارسالی
3 تنظیم  قرارداد پس از تایید و تکمیل سایر نیازمندیها قرارداد منعقد می شود.
5 طراحی گرافیکی یک یا چند نمونه UI یا قالب وب سایت مطابق با برند/سلیقه کارفرما طراحی می شود
6 تولید و اجرا بر اساس پلان برنامه ریزی تولید آغاز می شود.
7 تست و شبیه‌سازی انجام کلیه آزمون ها و تست های کارایی سیستم، کاربری، امنیت، تحمل خرابی و تحمل بار ترافیکی صورت می گیرد.
8 تحویل نهایی گزارش هر فاز از سيستم را جداگانه ارائه و پس از تست ، آموزش و استقرار سيستم تحويل موقت انجام و پس از يك دوره 3ماه سيستم به طور كامل تحويل نهايي می شود
9 انتشار وب سایت تولید شده را در موتور های جستجوگر منتشر می کنیم
10 آموزش آموزشهاي راهبري و كاربري براي كارشناسان ذيربط در محل دستگاه اجرايي بايد به صورت كارگاهي يا سميناري با تامين فضا و امكانات آموزش بر عهده دستگاه اجرايي ارایه می گردد
11 پشتیبانی پشتیبانی بصورت حضوی و یا تلفنی و یا ریموت با SLA پاسخگویی سریع
12 مستند سازی كليه مستندات بايد به صورت مكتوب در قالب دفترچه هاي سيمي يا شيرازه شده ارائه گردد و فايل الكترونيكي قابل ويرايش آنها نيز تحويل دستگاه اجرايي گردد .

ویدیو وبسایت های آترین 

شما می توانید در هر لحظه کلیپ های 4 سایت اخیر طراحی شده توسط آترین را مشاهده کنید

شرکت نرم افزاری آترین