سامانه پیامکی

 

سرعت بالا قیمت پایین

آیا از قبل عضو هستید؟ اینجا وارد شوید.

سامانه پیامکی آترین

با خرید سامانه پیامکی می توانید به راحتی با پنلی که در اختیار شما قرار میگیرد اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی کنید. همچنین این پنل ها امکان اتصال به وب سرویس یا همان API را دارا می باشند و به راحتی می توانید این پنل ها را به سیستم سایت خود متصل کرده و با شماره خدماتی اقدام به ارسال پیامک های اطلاع رسانی به کاربران خود نمایید.

ارائه وب سرویس

با کمک وب سرویس نرم افزار، اپلیکیشن و خدمات خود را مجهز به سیستم پیامکی کنید

ارائه خط خدماتی

به شماره هایی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید

تعرفه های سامانه پیامکی

 سوالات متداول

تفاوت شماره های عمومی و اختصاصی چیست ؟

خطوط عمومی خطوط معمولا رندی هستند که توسط ما از اوپراتور مربوطه خریداری شده و جهت رفاه حال کاربران به صورت امانی در سامانه قرار داده شده است ، از آنجایی که این خطوط به نام شرکت هستند و مسئولیت تمامی ارسال هایی که از این خطوط صورت میپذیرد مستقیما برعهده شرکت میباشد تمامی پیامک های ارسالی از این خطوط قبل از ارسال باید توسط ما تایید شوند ، بنابراین ما این خطوط را فقط در بخش ها ارسال منطقه ای ، ارسال انبوه و ارسال به کد پستی قرار دادیم چرا که این بخش ها توسط ما تایید میشوند .

آیا هزینه پیامک های ارسال نشده باز میگردد ؟

پیامک های ارسال نشده را باید به دو گروه تقسیم کرد ، پیامک هایی که به هر نحوی ارسال نشده اند و پیامک هایی که ارسال شده اند ولی Deliver نشده اند . مثلا اگر یک شماره موبایل غلط باشد یا برای مدت زیادی خاموش باشد ، یا از طرف مخابرات به درخواست خودش دریافت پیامکش مسدود شده باشد یا به دلیل قطعی مخابرات پیامک ارسال نشود ، هزینه باز خواهد گشت . ولی در مواردی هم ممکن است پیامک به مخابرات رسیده باشد ولی به دلیل عدم در دسترس بودن یا مشکلات آنتن های مخابراتی پیامک تحویل گوشی نشده باشد این هزینه از سمت مخابرات برگردانده نخواهد شد به تبع شرکت هم قادر به بازگشت چنین هزینه ای نخواهد بود .

آیا بانک شماره برای شهر های مختلف و یا اصناف وجود دارند؟

با جرأت می توان گفت سامانه پیامکی آترین جامع ترین بانک شماره معتبر کشور را دارد.مهم نیست که تبلیغات شما مربوط به شهر و روستای خاصی است و یا تهران.در سامانه تمامی شهر های کوچیک و بزرگ کشور به صورت تفکیک منطقه ای و کد پستی وجود دارند.همچنین بانک اصناف و بانک بر اساس رده سنی و جنیست وجود دارد.در این بانک ها شماره های همراه اول چه دایمی و اعتباری و همچنین انواع شماره های ایرانسل وجود دارند.

سرعت ارسال پیامک از طریق این سامانه به چه صورت می باشد ؟

سرعت ارسال پیامک در این سامانه بسته به شرایط (ترافیک خطوط و صف مخابرات) بین 30 تا 50 پیامک در هر ثانیه می باشد. (1800 تا 4000 پیامک در دقیقه)

برای شرکت ها و ادارات و موسسات چه مدارکی لازم است ؟

کپی کارت ملی نماینده شرکت که با پنل کار می کند به همراه کپی روزنامه رسمی ، آگهی تاسیس یا صفحه اول اساسنامه را ارسال فرمایید ، ارسال قبض تلفن ثابت برای این گونه ادارات نیز الزامیست.

شرایط خرید خط خدماتی به چه صورتی است ؟

شما می بایست پس از ارسال تیکت به پشتیبانی و درخواست خرید خط خدماتی، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان را پرداخت کرده و سپس تعهدنامه ی خطوط خدماتی را پر کنید و در کنار مدارک هویتی به ما ارسال کنید تا خط مورد نظر برای شما فعال گردد

شرکت نرم افزاری آترین